Bizi arayın:
(+90) 532 200 47 19

HAKKIMIZDA


Trendsis, günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Eylül 2016 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir yazılım, proje geliştirme ve internet hizmetleri firmasıdır.

Trendsis, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü logo, cd-katalog, dijital katalog, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile firmalara özel yazılım ve web tasarımları ile firmanın tanıtımını her ortamda en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefleyen bir yazılım proje geliştirme ve internet hizmetleri firmasıdır.

Trendsis, tüm hizmetlerinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

Ayrıca web tasarım, sektöre özel yazılımları ile ön plana çıkmıştır.

Hizmet politikamız olan ; doğru ürün, kaliteli hizmet, doğru nokta tespitlerimiz ile ürünlerimizi %100 müşteri memnuniyeti ile birleştirip tecrübemizi müşterilerimize sunmaktır.

Trendsis günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir portföye hizmet vererek, sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.